O nas

 

Jedyną rzeczą, jakiej nikt nam wszystkim nigdy nie odbierze są nasze własne przeżycia  i wspomnienia. To – co sami zobaczymy, zwiedzimy, przeżyjemy, wspólne chwile odpoczynku i czas spędzony razem – są bezcenne. W dobie tak szybkiego życia, braku czasu na rozmowę, na wspólne spędzanie czasu, w dobie przepracowania i ciągłej pogoni – tak ciężko wygospodarować czas na wspólny wypoczynek, a jak już się uda - trzeba ten czas jak najlepiej wykorzystać.

I właśnie my w tym pomagamy – zorganizujemy Państwu urlop marzeń. Wsłuchując się w Państwa sugestie - wyszukamy dla Państwa najlepsze wyjazdy w wymarzonych miejscach i w korzystnych cenach. W szerokiej ofercie sprawdzonych touroperatorów wyszukamy hotel najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Maraga Travel & Incentive to profesjonalny Touroperator. Posiadamy ponad 19-letnie doświadczenie w turystyce. Tylko w roku 2013 zaufało nam już ponad 1000 Klientów.

Organizujemy samodzielnie m.in. tzw.  „podróże szyte na miare”- dobrane bardzo dokładnie do życzeń i preferencji każdego Klienta.

Oznacza to, ze możemy zorganizować wszelkie możliwe wyjazdy – od odpoczynku w hotelu All inclusive po niesamowite wyprawy połączone ze zwiedzaniem i wypoczynkiem.

Ostatnio organizowaliśmy:

- Romantyczne weekendy w miastach europejskich – 4 dni w Lizbonie, Barcelonie, Madrycie

- Zwiedzanie Lizbony + wypoczynek na południu Portugalii

- Zwiedzanie Lizbony + odpoczynek w Algarve + Madera

- Zwiedzanie Andaluzji - Malaga, Sewilla, Granada, Kordoba

- Berlin, Monachium, Norymberga, zamki Bawarskie

- Bangkok + odpoczynek na jednej z najpiękniejszych tajskich wysp - Koh Samui

- Bangkok + Bali + Singapur - zwiedzanie i wypoczynek

- Bali - wypoczynek i zwiedzanie

- Dubaj – zwiedzanie i wypoczynek- można połączyć ze zwiedzaniem innych azjatyckich miast lub/i z wypoczynkiem

- Havana - zwiedzanie + pobyt w Varadero na Kubie

- Kuba bardziej objazdowo: Havana + Trinidad + Cienfuegos+ Varadero - pobyt i odpoczynek

- Kenia- safari 3 dniowe + pobyt w ekskluzywnym Hotelu na wybrzeżu

- Zanzibar – romantyczny pobyt w ekskluzywnym Hotelu

- Wyjazdy narciarskie – Włochy, Austria, Hiszpania, Francja

- Rejsy ekskluzywnymi statkami po morzach i oceanach

-Wiele, wiele innych programów – zależnie od indywidualnych koncepcji naszych i naszych Klientów

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych oraz gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Towarzystwo Ubezpieczeń AXA.

Maraga Travel & Incentive to również Agencja Turystyczna – współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia touroperatorami takimi jak: Itaka, Rainbow Tours, Neckermann, Sun&Fun Holidays, Grecos Holidays, Exim Tours, Wezyr Holidays, 7 Islands, Wygoda Travel, Comfort Club, Fun Club, Ecco Holiday, Ecco Travel, Best Reisen, Easy Travel, Europol Tour, Lingwista, Opal Travel, Trade & Travel, Logos Travel, Logos Tour, Oskar, Olimp, Volare, Orka Travel,  Otium, Interhome, CT Poland, Vivaldi, Marco Polo Travel, Atlas Tours, Atas, Atur, Regent, Retman, Krywań, Almatur i wielu innych.

Maraga Travel & Incentive pośredniczy także w czarterze jachtów w Polsce i na całym świecie zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i dla osób fizycznych.

Maraga Travel & Incentive oferuje pomoc w wyszukaniu i rezerwacji biletów lotniczych, w Polsce i na całym świecie. Gwarantujemy niskie ceny i szeroką gamę połączeń.

Maraga Travel & Incentive oferuje również możliwość zakupu ubezpieczeń podróżnych wiodących firm ubezpieczeniowych: ERV (Europejskie), TU Europa, AXA, Signal Iduna.

Maraga Travel & Incentive od wielu lat zajmuje się organizacją imprez integracyjnych, motywacyjnych, promocyjnych, eventów, imprez typu teambuilding oraz konferencji w Polsce  i na całym świecie. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w branży MICE.  Jeśli chcieliby Państwo silniej związać ze swoją firmą swoich kontrahentów lub współpracowników lub zintegrować zespół swoich pracowników albo nagrodzić ich w ciekawy, zapadający w pamięci sposób – my Państwu w tym pomożemy.

W naszym biurze mogą Państwo liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Nasza długoletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych może być dla Państwa gwarancją solidności, rzetelności i znajomości przedmiotu działalności.


ZAPRASZAMY

Agnieszka i Marcin Michałowicz

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500